четвер, 18 лютого 2016 р.

Школа передового педагогічного досвіду шкільних бібліотекарів 

   18 лютого 2016 року на базі Віньковецького НВК відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду шкільних бібліотекарів з проблеми «Актуальні аспекти діяльності шкільного бібліотекаря: культурно-просвітницька робота шкільної бібліотеки».

   У візитаційному блоці учасників засідання привітав директор Віньковецького НВК Богданов І.М.,заступник  директора з виховної роботи Побережна Л.М. познайомила присутніх з історією та напрямкам діяльності навчального закладу. Екскурсію у шкільну бібліотеку провела Гловацька Л.М., бібліотекар Віньковецького НВК.

Теоретичний блок розпочався флеш-мобом «Поетичний струмочок», на якому учні продемонстрували свою любов до рідної мови.

Садлій Л.С. , завідувачка шкільною бібліотекою Віньковецького НВК, запропонували учасникам семінару відвідати бібліотечний урок «Тарасову правду не зітруть віки».

   У теоретичному блоці методист РМК Брошко Л.Л. зосередила увагу учасників ШППД на особливостях культурно-просвітницької діяльності шкільної бібліотеки, складових професійної компетентності, ролі самоосвіти у підвищенні професійної майстерності бібліотекарів. Садлій Л.С. презентувала досвід роботи працівників бібліотеки навчального закладу. Учасники засідання поділилися доробками з проблеми «Самоосвіта шкільного бібліотекаря – важливий засіб підвищення його професійної майстерності».

   Методист РМК Брошко Л.Л. запропонувала учасникам засідання познайомитися  з черговою новинкою в галузі  інформаційно-комунікаційних технологій  - скрайбінгом.

   У підсумковому блоці учасники заходу виробили методичні рекомендації та окреслили перспективи розвитку бібліотечної сфери у загальноосвітніх навчальних закладах Віньковеччини.
   Методичний захід поставив перед шкільними бібліотекарями багато знаків оклику та знаків запитання щодо необхідності, специфіки та методики проведення бібліотечних уроків.



Світлини

3 коментарі:

  1. Цікаво і творчо працють шкільні бібліотекарі під керівництвом методиста Брошко Л.Л. Насичення методичного заходу у ключі новизни та креативності. Добре, щоє нотки просвітницького спрямування у напрямку національно-патріотичного виховання! Вдячність Віньковецькому НВК за організацію та проведення заходу.
    Шановні шкільні бібліотекарі!Наголошую, що мета бібліотечного уроку - це пропаганда книги як джерела знань та вироблення у дітей вмінь працювати з додатковою літературою з різних предметів. Бібліотечний урок - це не виховний захід і не тетралізоване, заздалегідь підготовлене дійство! Бібліотечний урок - це відкриття для учнів!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякуємо за схвальні відгуки!Будемо працювати, вдосконалюватися, підвищувати свій професійний рівень і надалі!

      Видалити
    2. "Велика є користь від учення книжного" – переконував своїх співвітчизників Ярослав Мудрий в давні княжі часи, а в Декларації прав людини записано , що "Кожний має право брати участь в культурному житті суспільства".
      Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі”.
      «… Так, я книгар
      Не лікар, не аптекар,
      Не інженер, не вчитель,
      не банкір…
      Я – більше: я книгар!
      Бібліотекар!
      Потрібен я – всьому наперекір»
      Тож Віри Вам, шановні бібліотекарі, у власні сили, мудрості у здійсненні цікавих планів.

      Видалити